گلتی | Galletti

گلتی | Galletti

۲۰ آذر ۱۳۹۹

گروه گلتی ایتالیا ( Galletti Group S.p.A ) کمپانی گلتی (Galletti S.p.A.) در سال ۱۹۰۶ ميلادی در بولونيای ايتاليا پا به عرصه ظهور گذاشت. اين گروه توليدی- صنعتی از پايه گذاران و پيشتازان صنايع تهويه مطبوع در کشور ايتاليا و اروپا به حساب می آيد. در سال ۱۹۹۵ با گردآوری جمعی از مديران موفق، فعاليت […]

گروه گلتی ایتالیا ( Galletti Group S.p.A )

کمپانی گلتی (Galletti S.p.A.) در سال ۱۹۰۶ ميلادی در بولونيای ايتاليا پا به عرصه ظهور گذاشت. اين گروه توليدی- صنعتی از پايه گذاران و پيشتازان صنايع تهويه مطبوع در کشور ايتاليا و اروپا به حساب می آيد. در سال ۱۹۹۵ با گردآوری جمعی از مديران موفق، فعاليت ها و محصولات اين گروه به طرز چشمگيری گسترش يافته و در حال حاضر هفت برند و کارخانه مجزا که هر کدام در يک يا چند زمينه تخصصی از صنايع RHVAC پيشرو هستند، از زير مجموعه های اين گروه می باشند.

 

سیستم های تهویه مطبوع گلتی ( Galletti )

بيش از يکصد سال پيش برند گلتی با يک ايده روشن وارد عرصه رقابت شد و سه نسل از مديران مجرب رهبری اين مجموعه عظيم را تا به امروز بر عهده داشته اند. تلاش مستمر مديران و کارکنان اين مجموعه در طول اين سال ها منتج به عبور از مرزها و تبديل شدن به يک توليد کننده و توزيع کننده بين المللی در بازار تهويه مطبوع (خانگی و تجاری) و قرار گرفتن در زمره نام آوران اين صنعت گرديده است. ايجاد و حفظ روابط مستحکم با دانشگاه ها و مراکز علمی (به عنوان نمونه دانشگاه بولونيا و دانشگاه پادووا) و همچنين جذب سرمايه های کلان را می توان از عوامل پيشرفت و رشد چشمگير اين کمپانی ايتاليايی نام برد.

 

سرمایش مراکز داده هایرف ( HiRef )

طراحی و توليد دستگاه ها، سخت افزارها و نرم افزارهای تهويه مطبوع برای سامانه ها و تجهيزات حساس و پيچيده در مقياس صنعتی و همچنين طراحی و اجرای راه حل های بهينه با درنظر گرفتن محدوديت های اقتصادی، زمانی، فنی، اجرايی و محيطی از فعاليت های عمده اين شرکت دانش بنيان می باشد. اصلی ترين زمينه های فعاليت اين شرکت به سه دسته تقسيم می شوند:

۱) ديتا سنترها و مراکز پايگاه اطلاعات؛

۲) مراکز وتجهيزات مخابراتی

۳) محيط ها و سيستم هايی که تلفيقی از فناوری های پيچيده (Cross Technologies) .در آنها به کار رفته است مانند صنايع نفت وگاز و پتروشيمی

هواساز، هیت ریکاوری و روفتاپ چترا ( Cetra )

از اواسط دهه ۸۰ ميلادی، بنيانگذاران اين زيرمجموعه ی گروه گلتی اقدام به ثبت امتياز انحصاری راه حل هايی نمودند که امروزه در اين حوزه به “بست سه طرفه” معروف ميباشند، نمودند. اين نوآوری به عنوان يک نقطه عطف، طراحی و توليد هواسازهای مادولار را امکانپذير نمود. در همين دوره روابط سازنده ای با توليدکننده های باسابقه و دارای کلاس جهانی نظير Carrier و Marelli برقرار شد که موجب پيشتازی اين برند در دهه های آتی نه تنها در ايتاليا بلکه در بازار بين المللی نيز گرديد.

 

سیستم هایی بر مبنای انرژی نو انرن ( Eneren )

استفاده از انرژی های تجديدپذير در کنار راه حل های نوين ارائه شده توسط اين کمپانی، امکان سرمايش و گرمايش فضاهای مختلف را به شيوه ای کاملا پايدار و سازگار با محيط زيست فراهم آورده است.

 

سیستم های رطوبت گیر هایدیو ( HiDew )

کمپانی HiDew مفتخر به توليد و توزيع دامنه وسيعی از سيستم ها و دستگاه های رطوبت گير جهت کاربری های متنوع شامل سيستم های سرمايش ازکف، فرآيندهای صنعتی، استخرهای خصوصی و عمومی همراه با سيستم های بهره ور بازيافت حرارت و تجهيزات جانبی جهت توزيع مناسب هوا می باشد.

 

سرمایش صنعتی و غذایی تکنو ( Tecno )

شرکت تکنو در سال ۱۹۹۹ ميلادی تاسيس و در سال ۲۰۰۱ به گروه گلتی پيوست. با بهره گيری از تجربه و تخصص بنياگذاران، اين شرکت امروز در زمره توليد کنندگان برجسته دستگاه های چگالشی، سيستم های تبريد (در مقياس صنعتی) و سيستم های دمای بسيار پايين قرار دارد.