دنیای اورینت، بیش از ۳۰ سال تجربه

۳۰

بیش از ۳۰ سال تجربه

در سال ۱۳۶۹ کار گروهی متشکل ازمتخصصين و فروشندگان برتر در حوزه توزيع سيستم های سرمايشی و گرمايشی مجموعه ای فنی- مهندسی را بنا نهادند . باگذر زمان و با توجه به حجم تقاضا و نيز استقبال همه جانبه خريداران از محصولات در حال فروش اين مجموعه شامل کولرهای میتسوبیشی ( Heavy Industries, Ltd )، سوپرا، توشيبا، هيتاچی و غيره پيشرفت چشمگيری حاصل شد، لذا برآن شديم تا با استفاده از بستر مهيا شده، سهم بيشتری در جهت جلب رضايتمندی خريداران محصولات خود داشته باشيم به همين علت در سال ۱۳۸۶ شرکت توانگر تهويه مطبوع به مديريت آقای علی اشرفی رسماً آغاز به کار نمود.

لیست برخی پروژه های انجام شده توسط گروه مهندسی و بازرگانی اورینت

اینجا کلیک کنید

امروز کجا هستیم

با اتکا به پشتوانه فنی و تجربیات حاصل از سه دهه حضور مستمر در عرصه بازرگانی، طراحی، تامین و خدمات سیستم‌های تهویه مطبوع در پروژه‌های مسکونی، اداری تجاری، ورزشی، بیمارستانی، صنعتی و خدماتی و اخذ نمایندگی انحصاری برترین و معتبرترین برندهای جهان، این بار با بهره‌گیری از توان مهندسان و نیروهای متخصص این مجموعه اقدام به تولید و ارائه محصولات تهویه مطبوع اعم از چیلر – مینی چیلر – هواساز – انواع فن کویل – اسپلیت – داکت اسپلیت و سایر تجهیزات مرتبط با برند ORIENT AIR CONDITIONERS به بازار ایران و کشورهای همسایه نموده است.

 ویدئو ساختمان مرکزی اورینت

گروه اورینت ، تیمی عالی در خدمت شماست!

به عنوان گروهی يکپارچه و متشکل از چندين شرکت و زيرمجموعه، خدمات گروه اورينت صرفا محدود به فروش کالا نبوده و شامل مراحل پيش از فروش (مشاوره فنی، طراحی و تدوين طرح توجيهی) ، نصب و راه اندازی و خدمات پس از فروش (ارتقاء، نگهداری، تعميرات و سرويس های دوره ای) می باشد.

ویدئو افتتاحیه نمایشگاه دائمی اورینت

به نمایشگاه دائمی اورینت خوش آمدید!

در این نمایشگاه تمامی محصولات ارائه شده توسط شرکت را برای بازدید شما عزیزان گردآورده‌ایم.

اورینت سرویس

رضایتمندی مشتریان و ارائه خدمات با کیفیت دارای بالاترین درجه ارزشگزاری در سازمان اورینت بوده و متخصصین اورینت سرویس مفتخر به ارائه خدمات به موقع، موثر و متمایز هستند.

به عنوان گروهی یکپارچه و متشکل از چندین شرکت و زیرمجموعه، اورینت سرویس صرفا محدود به فروش کالا نبوده و شامل مراحل پیش از فروش(مشاوره فنی، طراحی و تدوین طرح توجیهی)، نصب و راه اندازی و خدمات پس از فروش (ارتقاء، نگهداری، تعمیر و سرویس‌های دوره ای) می باشد.