لوگوی بارگذاری

گروه اورینت

گروه مهندسی و بازرگانی اورینت

در سال 1369 کار گروهی متشکل ازمتخصصين و فروشندگان برتر در حوزه توزيع سيستم های سرمايشی و گرمايشی مجموعه ای فنی- مهندسی را بنا نهادند . باگذر زمان و با توجه به حجم تقاضا و نيز استقبال همه جانبه خريداران از محصولات در حال فروش اين مجموعه شامل کولرهای سوپرا، توشيبا، هيتاچی و غيره پيشرفت چشمگيری حاصل شد، لذا برآن شديم تا با استفاده از بستر مهيا شده، سهم بيشتری در جهت جلب رضايتمندی خريداران محصولات خود داشته باشيم به همين علت در سال 1386 شرکت توانگر تهويه مطبوع به مديريت آقای علی اشرفی رسماً آغاز به کار نمود.

اخذ نمایندگی انحصاری فروش

با آغاز فعاليت اين شرکت ضمن معرفی محصولات معتبر، موفق به اخذ نمايندگی انحصاری فروش سيستم های تهويه مطبوع تراست شامل (کولرهای گازی، داکت اسپليت، چيلر، مينی چيلر ، فن کوئل و …) در استان تهران و البرز شديم.

اين امر موجب شد تا به عنوان يکی از قوی ترين شرکت های فعال در زمينه فروش سيستم های سرمايشی وگرمايشی با حضوری پررنگ تر از گذشته در بازار جايگاه خود را مستحکم و همچنين در کنار کالای تراست ، بتوانيم محصولات دارای کيفيت جهانی همچون کولرهای گازی ميتسوبيشی دايای ژاپن را به سبد کالای خود اضافه نماييم.

واحد های گروه اورینت

از آنجايی که سياستگذاری در کميته تصميم گيری اين شرکت همواره در راستای افزايش حجم فروش در کنار عرضه محصولات با کيفيت و همچنين خدمات پس از فروش منسجم بوده است، بخشهای مختلف متمرکز در شرکت توانگر تهويه مطبوع شامل واحدهای طراحی مهندسی، تحقيقات بازار، بازرگانی ، توسعه بازار، بازاريابی و فروش، فنی مهندسی، خدمات پس از فروش و نيز واحد اداری ، روابط عمومی و تبليغات در کنار واحدهای حسابداری و مالی ايجاد و با بهره مندی از افراد کارآزموده در اين زمينه، مجموعه را با شرايطی مطلوب فراهم آورديم.

نیرو های حرفه ای و متخصص

اين سازمان با برخورداری از نيروهای متخصص در دفتر مرکزی و همچنين ايجاد دهها شعبه نمايندگی با بکارگيری فارغ التحصيلان رشته مکانيک و ساير رشته های مرتبط، توانسته است ضمن فراهم کردن شرايط مطلوب و ارتباطات قدرتمند، تمرکز خود را از کلان شهر تهران به مراکز ساير استانها توسعه دهد.

سوابق گروه اورینت

گروه مهندسی و بازرگانی اورينت با فعاليت موثر و مستمر توانسته سابقه قابل توجهی را تا به امروز گردآوری نمايد. در حال حاضر نيز با توان بسيار در جهت رسيدن به قله های مرتفع موفقيت که همانا جلب و حفظ رضايت مشتريان محترم می باشد کوشيده و امکانات مورد نياز جهت دستيابی به اين مهم را گرد هم آورده است.

اميدواريم با استناد به خط مشی اين شرکت که در رأس آن حفظ مداوم کيفيت مناسب محصولات، قيمت گذاری منطقی در کنار جلب رضايت خريداران است را با ارائه خدمات برتر اثر بخش نمايد. انتقادات و پيشنهادات سازنده شما عزيزان نيز می تواند ما را در رسيدن به اين مهم ياری نمايد.

کلیدواژه خود را وارد کنید