مجله اورینت

سمینار و نمایشگاه

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات و تهویه مطبوع

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات و تهویه مطبوع

  نمایشگاه تاسیسات و تهویه مطبوع (HVAC 1396 - 2017) حضور گروه مهندسی و بازرگانی اورینت با ۳ برند تراست، گلتی و گسرو در شانزدهمین دوره از نمایشگاه های بین المللی تاسیسات و تهویه مطبوع ایران واقع در تهران، محل دائمی نمایشگاه بین المللی. گروه مهندسی و بازرگانی...

بیشتر بخوانید

گروه اورینت

علی اشرفی | مدیرعامل

علی اشرفی | مدیرعامل

با اتکا به تجربه سه دهه حضور مستمر در صنعت تهویه مطبوع خاورمیانه، دانش و تکنولوژی شرکای اروپایی و اعتماد به مهندسان ایرانی توانسته‌ایم طیف گسترده‌ای از محصولات را در سبد کالای گروه اورینت داشته باشیم و در کنار واردات از کشورهای ایتالیا، ترکیه و چین تولید محصول با کیفیت ایرانی را نیز در دستور کار خود قرار داده‌ایم.

خط تولید چیلر اورینت

پروژه‌ها

slide1
slide2
slide3
slide4
slide5
slide6
slide7
slide8
slide9
slide10
slide11
slide12
previous arrow
next arrow
slide1
slide2
slide3
slide4
slide5
slide6
slide7
slide8
slide9
slide10
slide11
slide12
previous arrow
next arrow

باشگاه مشتریان

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

Slide1
Slide4
Slide5
Slide6
Slide3
Slide7
Slide8
Slide9
Slide10
Slide11
Slide12
Slide13
Slide14
Slide15
Slide16

   هولدینگ اورینت …

فعالیت شرکت های زیرمجموعه اورینت صرفاً در خصوص سیستم های تهویه مطبوع نبوده و این مجموعه با تاسیس شرکت هایی همچون شرکت راه پرداز مسیر گستر، گروه صنعتی حس خوب آسایش، شرکت البرز برج (گروه ساختمانی اورینت)، شرکت الراصد عراق، شرکت یونین اتریش، شرکت توانگر تهویه مطبوع، شرکت آسام تهویه مشرق زمین به فعالیت هایی همچون هوشمند سازی زنجیره تامین، تولید تجهیزات تهویه، تامین و اجرا پروژه های عمرانی در کشورهای خاورمیانه، فعالیت های اقتصادی در اروپا، واردات از کشورهای ایتالیا، ترکیه و چین نیز می پردازد.

 

منطقه ورود

برای دسترسی به حساب کاربری خود وارد شوید!