«شرکت آکتمیکس ترکیه از سال ۱۹۹۰ میلادی در بخش تولید بویلرهای آب گرم مورد استفاده در سیستم‌های مرکزی و سیستم‌های گرمایشی مستقل و همچنین در بویلرهای صنعتی مورد استفاده در فرایند‌های صنعتی با ظرفیت بالا به خوبی تثبیت شده است.
مجموعه تولیدی آکتمیکس در زمینی به مساحت ۱۲۵۰۰ متر مربع شامل ۷۵۰۰ متر مربع کارخانه سرپوشیده در شهر سیواس ترکیه مشغول به تولید انواع سوخت جامد، مایع و گازی مورد استفاده در بویلرهای آب گرم مطابق با استاندارد ISO 9001 و استانداردهای TS و EN می‌باشد.
شرکت آکتمیکس علاوه بر تولید بویلرهای فولادی و بر پایه‌ی مطالعات طولانی مدت تحقیق و توسعه، سری محصولات آکتمیکس شامل بویلرهای چگالشی آب گرم با مشعل premix مورد استفاده در سیستم‌های گرمایشی مرکزی را تولید می‌کند.
مجموعه آکتمیکس با سال‌ها دانش و تجربه در تولید بویلر آب گرم مفتخر به ثبت اختراع سری بویلرهای آکتمیکس با مبدل فولاد ضد رنگ (stainless steel) دارای گواهی مدل سودمند است.
هدف و نوع نگرش مجموعه آکتمیکس پیشنهاد کارآمدترین و باکیفیت‌ترین محصولات به مشتریان در مقرون به صرفه ترین قیمت‌ها است.
مجموعه آکتمیکس پس از اثبات سری بویلرهای چگالشی خود در بازار داخلی ترکیه به واسطه فروش بالای آن، به صادرات آن نیز پرداخته است.
در این حوزه، آکتمیکس با آگاهی از قدرت تکنولوژی و با افزایش ظرفیت تولید مطابق با اهداف مذکور و به صورت سالیانه تولیدات ساختارمندانه خود را قوت می‌بخشد.»